Bony podarunkowe

Zmagasz się z problemami i chcesz sprawić sobie wyjątkowy self-care prezent? Nie potrafisz uporać się z trudnymi emocjami lub mierzysz się ze zmianami w życiu na które nie jesteś gotów? A może ktoś Ci bliski przechodzi właśnie kryzys i nie wiesz jak mu pomóc? Może potrzebna jest pomoc w poradzeniu sobie z traumą i rozpoczęciem nowego, harmonijnego życia? Chętnie się tym zajmiemy.

 

Przygotowaliśmy wyjątkowe bony podarunkowe na spotkanie z Ekspertem przez doświadczenie, które można zrealizować samodzielnie, lub podarować ukochanej osobie; razem znajdziemy wyjście z kryzysu ciała, umysłu, emocji i duszy. Pokażemy jak zbudować most między cierpiącym, a światem go otaczającym.

 

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie odpowiednią formę pracy, która pozwoli przejść przez kryzys i chwilę zwątpienia. Oferuję spotkania w formie stacjonarnej, gdzie w dyskretnej rozmowie znajdziemy odpowiednią strategię radzenia sobie z traumą, lub spotkania zdalne, które są dobrym rozwiązaniem dla osób nieśmiałych, mających problem z kontaktem z drugim człowiekiem.

Ceny bonów:

Spotkanie bezpośrednie (55 minut) – 140 zł

 

Pakiety spotkań bezpośrednich:

2 spotkania bezpośrednie – 270 zł

3 spotkania bezpośrednie – 390 zł

4 spotkania bezpośrednie – 500 zł

 

Spotkania odbywają się wyłącznie w poniedziałki

 

Spotkanie via SKYPE (55 minut) – 110 zł

 

Pakiety spotkań via SKYPE:

2 spotkania zdalne – 200 zł

3 spotkania zdalne – 290 zł

4 spotkania – 380 zł

 

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zdobyć bon? Skontaktuj się ze mną: biuro@traumainadzieja.eu

 

Ekspert przez Doświadczenie • Asystent Zdrowienia