Już nie putaj - książka

Już nie pytaj

Z wielką radością przedstawiam moją najnowszą pozycję literacką Już nie pytaj. To opowieść inspirowana faktami. Głównymi bohaterkami są kobiety, zwyczajne i niecodzienne, kruche i silne, upadające i podnoszące się z godnością.

O czym jest Już nie pytaj?
Powieść zabiera Czytelników w podróż przez głębiny ludzkiej psychiki, ukazuje wpływ na dalsze życie traumy dziecięcej, która jest jak „zawirusowany chip” – raz zaindukowany do umysłu mocno zaburza koleje losu. Opisane sytuacje pokazują, że mimo wszystko w świecie pełnym bólu i przeciwności można wybrać drogę, dzięki której możliwe jest osiągnięcie uzdrowienia i spokoju wewnętrznego.

Dlaczego warto czekać na Już nie pytaj?
• Wstrząsająca historia, która dotyka najgłębszych emocji.
• Postacie, wobec których nie sposób przejść obojętnie.
• Książka, która daje nadzieję i inspiruje do pracy nad sobą.

Już nie pytaj to nie tylko lektura, to doświadczenie, które łączy ludzi; daje nadzieję i pozwala znaleźć… światło w nieprzeniknionym mroku.

Książka jest używana jako materiał pomocniczy na  autorskim kursie dla specjalistów pracujących z osobami doświadczającymi przemocy seksualnej:

Kliknij by dowiedzieć się więcej.

Poniżej recenzja książki napisana przez dr Martę Melka-Roszczyk – psycholog, psychoterapeuta z Centrum Psychologiczno-Seksuologiczne

Już nie pytaj plakat

Zamów książkę w

Wydawnictwo białe pióro

Ekspert przez Doświadczenie • Asystent Zdrowienia